Penzion Hostel Akat ubytovanie Praha 5-Smichov

Penzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat

Pension a hostel Akát sa nachádza v mestskej časti Praha 5 - Smíchov, v bezprostrednej blízkosti Smíchovského nádražia. Priamo v penzióne je možné posedieť v internetovej kaviarni, zahrať si stolný tenis alebo si dopriať masáž u skúseného fyzioterapeuta a maséra.

Penzión Akát izby - Všetky izby v penzióne sú vybavené toaletou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, TV. Celková kapacita penziónu je 49 lôžok celkom v 18 izbách z toho 9 dvojposteľových a 9 troj až štvorlôžkových. Každú z izieb v penzióne je možné využiť ako jedno a viaclôžkovú.

Hostel Akát izby - Celková kapacita novo zrekonštruovaného hostelu je 28 lôžok celkom v 5 izbách. Každá izba je vybavená TV. Kúpeľňa a toaleta je spoločná vždy pre dve izby. Všetky izby možno využiť ako jedno a viaclôžkové.

Nové apartmány tvoria dva priestranné byty s vlastnými vchodmi, kúpeľňami, toaletami a kuchyňami. Možno ich využiť aj jednotlivo. Jeden z bytov je pre maximálne 11 osôb, druhý pre maximálne 5 osôb.

Praha 5 Smíchov AKÁT pension a hostel ubytovanie
Recepcia penziónu a hostelu je otvorená od 7 do 21 hodín. Mimo otváraciu dobu recepcie je možné sa ubytovať po predchádzajúcej dohode. Ubytovacia doba pre nových hostí začína od 14 hodín. Koniec ubytovacej doby v deň odchodu je v 10,30 hodín. (V prípade voľnej izby z predošlého dňa, možno sa ubytovať skôr, resp. predĺžiť ubytovaciu dobu.) Vlastné kľúča pre ubytovaných - prístup do penziónu 24 hodín denne. Batožinu je možné si uschovať pred vaším ubytovaním alebo do vášho odchodu bezplatne v penzióne.

Pension a hostel Akát v Prahe služby
Možnosť parkovania. Počítače s pripojením na INTERNET pre ubytovaných zdarma. WI-FI - pre ubytovaných zdarma. Možnosť zabezpečiť stravovanie pre skupiny i jednotlivcov v mieste. K dispozícii: žehlička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička. Masáže. Zabezpečenie sprievodcovských služieb, transferov z alebo do centra, na letisko, stanice. Zabezpečenie výletov i vstupeniek na kultúrne programy. Zmenáreň a úschova cenností - trezor. Reštaurácia.

Pension a hostel Akát raňajky
Raňajky sú podávané v príjemnom prostredí kaviarne formou švédskeho stolu (bufetu). Z teplých jedál na raňajky tu servírujú na požiadanie vaječnú omeletu so syrom, miešaná vajcia a teplé párky. Každý deň sa môžete tešiť z čerstvého domáceho múčnika.

Pension a hostel Akát Reštaurácia vo dvore
Reštaurácia je otvorená od pondelka do piatku od 11,30 do 23 hodín. V reštaurácii môžete v kľude vychutnať niekoľko druhov výbornej kávy, lahodné moravské vína a destiláty, okúsiť jedlá z ponuky jedálneho lístka.
Penzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - hotel má reštauráciuPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - k dispozícii kavareňPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - akceptuje creditné karty VISAPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - Izby s vlastnou toaletouPenzion Praha 5-Smichov  Hostel Akat - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
Penzion Hostel Akat ubytovanie Praha 5-Smichov  Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 1 °C Vietor: 23 m/s